Skok ze spadochronem, lot balonem, skok na bungee. Uprawianie tych sportów nie jest niebezpieczne, ale trzeba uważać. Przeczytaj o nich więcej, a może kupisz wybraną usługę dla siebie lub na prezent.

Na pokładzie balonu

Niesamowite uczucie latania sprawi, że poczujesz wolność. Nie leci się samodzielnie, bo to byłoby ryzykowne. Balon obsługują cztery osoby. Jedną z nich jest pilot balonu, wydaje polecenia uczestnikom. To ważne, bo trzeba przestrzegać zasad obowiązujących w balonie. Lot trwa około dziesięciu minut. W tym czasie cieszymy się widokami panoramicznymi.

Powietrzny skok ze spadochronem

Leci się najpierw samolotem i to z niego wyskakuje po wzniesieniu się na odpowiednią wysokość. Włożyć trzeba wygodne buty, które nie spadną podczas lotu. Tutaj również towarzyszy pilot wyjaśniający wszystko. Strój dostosowany do pory roku, niekrępujący ruchów.

Skok na bungee – lot na taśmie

Skoczek przypięty jest specjalną taśmą. Zachęca atrakcyjna cena i bezpieczeństwo skoku. Zapewnia to instruktor, który odbył szkolenie. Wystarczy założyć strój sportowy i zaplanować lot na porę roku, w której będą dobre warunki.

Jak widać, to ciekawe sporty. Latanie jest przyjemne. Do wszystkich trzeba mieć ukończone szesnaście lat. Istnieją przeciwwskazania, które warto sprawdzić i skonsultować z lekarzem. Potem można cieszyć się lotem balonem, skokiem ze spadochronem lub na bungee. Wybrać wszystkie trzy w odstępie czasowym.